*** جهت اطلاع از شرایط آگهی با ایمیل contact@vahooman.com در تماس باشید ***

 

سایت وهومن بیش از دو سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر طیف مخاطبان آن شامل دانشگاهیان، هنرمندان و نویسندگان و علاقه مندان و دنبال کنندگان جدی هنر، ادبیات و فرهنگ است. مطالب سایت همچنین به صورت مداوم به ایمیل همه مشترکانی که به طرق مختلف طی این دو سال ثبت نام نموده اند و همچنین کلیه نویسندگان سایت ارسال می گردد. علاوه بر این از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نیز تازه ترین مطالب سایت انتشار می یابد.

هدف از راه اندازی بخش آگهی سایت، علاوه بر تامین نیازهای مالی جهت ارتقای کیفیت و پیشبرد بهتر سایت بر اساس خط مشی مستقل آن، ایجاد امکانی جهت معرفی محصولات و ایده های فرهنگی به مخاطبان واقعی آن هاست. با توجه به طیف گسترده مخاطبان سایت وهومن، این امکان اکنون برای تولید کنندگان محصولات فرهنگی وجود دارد که فعالیت های خود را از طریق این سایت تبلیغ نمایند.

ما تلاش کردیم از شیوه های مختلف و مدرن تبلیغ و معرفی بهره بریم و شما می توانید توضیحات مربوط به این شیوه ها و تعرفه قیمت های آن را در ادامه همین مطلب مشاهده کرده و جایگاه نمایش آن ها را در سایت، از طریق پیشنمایش ببینید. لازم به ذکر است که کلیه فعالیت ها و محصولات فرهنگی نسبت به این تعرفه از بیست درصد تخفیف بهره مند خواهند بود.

 

انواع آگهی

 

آگهی بنری –  

در این نوع آگهی از عکس ثابت و غیرمتحرک استفاده می شود که شما می توانید بر طبق اندازه های موجود و جایگاه های پیش بینی شده عکس مورد نظر خود را از صفحه درج آگهی بارگذاری نمایید. تعرفه های مختلفی نسبت به جایگاه قرارگیری عکس ها در صفحه اصلی، صفحه مطالب و … در نظر گرفته شده است.    ( رفتن به صفحه سفارش آگهی )

 

آگهی متنی – 

این آگهی به صورت متنی شامل تعداد محدودی کاراکتر است که شما می توانید متن مورد نظرتان را در آن درج کنید. این نوع نیز در صفحات مختلف و نوار کناری میان مطالب و یا در ذیل مطالب سایت قرار می گیرد. این امکان نیز پیش بینی شده که آگهی شما در مطالبی که به لحاظ موضوعی با آن مرتبطند نمایش داده شود.  ( رفتن به صفحه سفارش آگهی )

 

آگهی میان متنی –

در پای مطالب سایت قرار می گیرد و شما می توانید انتخاب کنید که آگهی شما در ذیل کدام مقاله و مطلب قرار گیرد و یا موضوعی را انتخاب کرده تا آگهی تان در مطالبی که پیرامون آن موضوع منتشر می شود نمایش یابد.  ( رفتن به صفحه سفارش آگهی )

 

آگهی در فید –

فید یا خوراک RSS قابلیتی است که به مخاطبان امکان می دهد از طریق خبرخوان ها به مطالب منتشر شده سایت دسترسی یابند. این آگهی از طریق فید قابل نمایش برای صدها مخاطبی است که از این طریق مطالب سایت را مطالعه می کنند.  ( رفتن به صفحه سفارش آگهی )

 

رپرتاژ آگهی – 

در این نوع، یک پست از سایت به معرفی و تحلیل محصول و یا ایده شما اختصاص می یابد. این نوع آگهی مناسب برای ناشران، نویسندگان و یا تهیه کنندگانی است که مایلند کتاب، فیلم، و محصول فرهنگی خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کرده و همچنین به مخاطبان این آثار امکان می دهد که اثر مورد علاقه خود را بهتر بیابند.  ( رفتن به صفحه سفارش آگهی )

 

تعرفه آگهی ها

 

تعرفه آگهی متنی

 

تعرفه آگهی بنری

 

 

تعرفه آگهی میان متنی

نوع # وضعیت دسترسی قیمت
لینک میان متنی ۳ هر مطلب ۱۸۰۰۰۰۰ ریال
برای ۳۰ روز

 

 

تعرفه پرداختی رپرتاژ

نوع # وضعیت دسترسی قیمت
نگارش توسط شما ۲ بار در هر ۱ روز ۲۵۰۰۰۰ ریال
نگارش توسط ما ۲ بار در هر ۱ روز ۴۰۰۰۰۰ ریال

 

صفحه اصلی

 

shotmain

 

 

صفحه مطالب

 

shotpost

 

 

 میان متنی

inline